تاریخ ایردراپ ژوپیتر روی شبکه سولانا تأیید شد؛ شرایط دریافت ایردراپ

[ad_1]
ایردراپ ژوپیتر

تیم ژوپیتر (Jupiter) قرار است به‌زودی ایردراپ بزرگی را بین کاربران خود توزیع کند و کسانی که حتی یک بار در این پلتفرم معامله انجام داده باشند واجد شرایط دریافت ایردراپ هستند.

به گزارش کوین دسک، میو (Meow)، بنیان‌گذار ناشناس پلتفرم ژوپیتر (Jupiter) که یک تجمیع‌کننده صرافی‌های غیرمتمرکز در بلاکچین سولانا است، روز گذشته اعلام کرد تیم این پروژه قصد دارد در پایان ماه ژانویه (اوایل بهمن) توکن بومی خود را راه‌اندازی و در قالب ایردراپ بین کاربرانش توزیع کند.

کار اصلی پلتفرم ژوپیتر پیداکردن بهترین نرخ معامله بین صرافی‌های غیرمتمرکز متعدد است و امکانات معاملاتی خاص و متنوع آن نظر کاربران زیادی را در اکوسیستم سولانا به این تجمیع‌کننده جلب کرده است.

در طول ماه دسابمر (آذر) عواملی مثل ایردراپ پروتکل سهام‌گذاری جیتو (Jito) و رشد بیشتر از حد انتظار قیمت SOL باعث شد حجم فعالیت‌ها در بخش امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) این شبکه افزایش یابد. اکنون و با تأیید ایردراپ ژوپیتر، فرصتی فراهم شده است تا ثبات رشد دیوانه‌وار سولانا را مورد سنجش قرار داد.

میو درباره ایردراپ توکن JUP در صفحه X خود توضیح داده است که پروژه آنها تا قبل از این برای ترافیک سنگین و کشف بی‌نقص قیمت بهینه‌سازی نشده بود، اما این ایردراپ می‌تواند آزمایشی برای سنجش کرفیت این پلتفرم در شرایطی مثل یک توزیع توکن جدی باشد و خیال توسعه‌دهندگان ژوپیتر را از بابت ارائه خدمات بدون مشکل به تمام کاربران راحت کند.

همچنین بخوانید: دلایل جهش قیمت سولانا طی هفته‌های گذشته

طبق اعلام تیم ژوپیتر، تمام کاربران این پلتفرم فارغ از تاریخچه معاملاتی خود واجد شرایط دریافت حداقل ۲۰۰ توکن JUP هستند و آن دسته از آدرس‌هایی که حداقل ۱۰ دلار حجم معامله در نسخه اول ژوپیتر یا ۱۰ تراکنش پیش از مارس ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰) داشته باشند، ۵۰۰ توکن اضافه دریافت خواهند کرد. علاوه‌بر این دو مورد، حجم معاملات و تداوم فعالیت در پلتفرم نیز روی افزایش دریافتی نهایی هر آدرس تأثیر دارد. کاربرانی که با ژوپیتل تعامل داشته‌اند می‌توانند میزان توکن دریافتی خود را از آدرس airdrop.jup.ag بررسی کند.

نزدیک به یک میلیون کیف پول در شبکه سولانا واجد شرایط دریافت این ایردراپ هستند. قرار است ۴۰درصد از عرضه کل ۱۰میلیارد واحدی توکن JUP طی چند مرحله بین کاربران این پروژه توزیع شود که البته تنها ۱۰درصد آن به این مرحله از ایردراپ ژوپیتر اختصاص می‌گیرد و مابقی طی ۳ مرحله بعدی توزیع خواهد شد.

The post تاریخ ایردراپ ژوپیتر روی شبکه سولانا تأیید شد؛ شرایط دریافت ایردراپ appeared first on ارزدیجیتال.[ad_2]
منبع: arzdigital.com

پیام بگذارید