آلت کوین‌های برتر سال ۲۰۲۴ برای سرمایه‌گذاری از نگاه کارشناسان

[ad_1]

روند بازار ارزهای دیجیتال به‌طور مداوم تحول است و سرمایه‌گذاران اغلب پس از رشد قابل‌توجه قیمت بیت کوین به سراغ این دارایی‌ها می‌روند. اکنون، دو کارشناس برجسته این صنعت چشم‌انداز خود را در مورد آلت کوین‌هایی به اشتراک گذاشته‌اند که احتمالاً پتانسیل رشد قابل‌توجهی در سال ۲۰۲۴ دارند.

محتوای این گزارش به به‌هیچ‌وجه نباید به‌عنوان یک توصیه برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود. پیش از سرمایه‌گذاری، خودتان وظیفه دارید که به‌طور کامل تحقیق کنید و شرایط را بسنجید. وب‌سایت ارزدیجیتال هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال زیان‌های احتمالی شما ندارد.

به گزارش بی‌این‌کریپتو، پنج آلت کوین منتخب مایلز دویچر (Miles Deutsche) هر کدام دارای نقاط قوت منحصربه‌فرد و کالتالیزورهای رشد بالقوه هستند. در ابتدا، آربیتروم و آپتیمیزم که این تحلیگر بر تأثیر به‌روزرسانی EIP-4844 اتریوم بر آن‌ها تأکید می‌کند که نویدبخش کاهش کارمزد تراکنش‌ها و افزایش رقابت‌پذیری است.

به گفته دویچر، این به‌روزرسانی می‌تواند منجر به افزایش پذیرش و در نتیجه رشد قیمت این آلت کوین‌ها شود.

به‌روزرسانی EIP-4844 کارمزد شبکه‌های لایه ۲ اتریوم را به‌طور تصاعدی کاهش خواهد داد… اگر پیش‌از این ۲ دلار برای سپرده‌گذاری نقدینگی در آربیتروم می‌پرداختید، اکنون ممکن است فقط ۵ تا ۱۰ سنت پرداخت کنید. بنابراین، این به‌روزرسانی قطعاً یک شتاب‌دهنده برای این شبکه‌ها خواهد بود؛ زیرا استفاده از آن‌ها را ارزان‌تر و رقابتی‌تر می‌کند.

دی‌وای‌دی‌اکس، یکی دیگر از انتخاب های دویچر، به دلیل نقشش در حوزه صرافی‌های غیرمتمرکز متمایز است. انتقال قریب‌الوقوع آن به زنجیره خود در بلاک چین کازموس و ظرفیت خوب کسب‌درآمد از کارمزد تراکنش‌ها، حدود ۳۶میلیون دلار در ۱۸۰ روز گذشته، آن را یک گزینه سرمایه‌گذاری پرسود تبدیل می‌کند.

من به تمرکززدایی باور دارم و در اقتصاد مبتنی بر ارزهای دیجیتال داشتن یک راه‌حل غیرمتمرکز واقعی بسیار ارزشمند است. شاهد هنوز به‌طور کامل شاهد آن نباشیم، اما در میان صرافی‌های غیرمتمرکز، دی‌وای‌دی‌اکس یکی از بهترین گزینه‌هاست.

سلستیا (TIA) یکی دیگر از انتخاب ‌ها دویچر است که به‌دلیل ساختار بلاک چین چندپارچه خود به پرو‌تکل‌های مختلف مانند راه‌حل های لایه ۲ و سایر بلاک چین ها اجازه می‌دهد تا روی آن سوار شوند. به گفته این تحلیلگر، انعطاف پذیری باعث توسعه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های جدید بر روی این شبکه شده است.

تورچین (RUNE) به‌دلیل سازوکار منحصربه‌فردش آن در تسهیل نقدینگی میان شبکه‌های مختلف یکی دیگر از آلت کوین‌های منتخب تویچر است. این شبکه، یک راه‌حل غیرمتمرکز برای مبادله مسقیم دارایی‌های مانند بیت کوین و اتریوم است که تقاضای فزاینده‌ای برای آن وجود دارد.

رون، به‌گونه‌ای نمایانگر رشد بازار صعودی است . اگر روند صعودی بزرگی وجود دارد و می‌دانید که قیمت بیت کوین، اتریوم و دیگر دارایی‌‌ها درحال افزایش است، رون نیز برای حفظ کارایی خود باید قیمت بالاتری را تعیین کند که در نتیجه نمایانگر روند بازار است.

در نهایت، توکن فرکس شیر (FXS) در صدر فهرست تویچر قرار دارد. این توکن چندجانبه خود، ازجمله یک پروتکل وام‌دهی، راه‌اندازی یک زنجیره لایه ۲ پر آینده و یک تیم توسعه‌دهنده قوی یک سرمایه‌گذاری جامع در فضای دیفای است.

مایکل ون د پاپ رویکرد متفاوتی را در پیش گرفت. او برای پیشگیری از خطرات غیرضروری هم بر روی توکن‌های شناخته‌شده و هم توکن‌های نوظهور تمرکز دارد.

عقیده ندارم که سرمایه‌گذاری در آلت کوین‌های بسیار کوچک، ریسک قابل‌توجهی به‌همراه دارد. فکر می‌کنم که ترکیبی از (ریسک برای) کسب سود و داشتن یک استراتژی مناسب در بلندمدت مفید خواهد بود. در غیر این صورت به یک کازینو می‌رفتم.

اتریوم، نه‌تنها به دلیل پتانسیلی‌اش برای عملکرد بهتر نسبت به بیت کوین، بلکه به‌دلیل تحولات احتمالی‌اش در آینده مانند عرضه ETF اسپات اتریوم و سیستم اثبات سهام آن، در صدر فهرست او قرار دارد. پاپ توضیح داد که قیمت کنونی اتریوم از ارزش واقعی آن کمتر است و این پتانسیل را دارد که در آینده پیش‌رو رشد قابل‌توجهی داشته باشد.

این واقعیت که ارزش اتریوم در برابر بیت کوین با پایین‌ترین سطح خود رسیده است و سه‌ماهه اول سال نیز معمولاً دوره‌ای است که این دارایی در آن عملکرد خوبی دارد، احتمالاً می‌تواند دلیل خوبی باشد تا به اتریوم به‌عنوان اولین آلت کوین برای سرمایه‌گذاری نگاه کنم.

آربیتروم و آپتیمیزم نیز به‌دلیل روندهای امیدوارکننده قیمت و بازدهی بالقوه به‌عنوان بخشی از اکوسیستم اتریوم نیز جزو دیگر گزینه‌های پاپ هستند. او با توجه به موقعیت کنونی آن‌ها در بازار، استراتژی میانگین‌سازی هزینه دلاری را برای این دارایی‌ها پیشنهاد کرده است.

چین‌لینک (LINK) یکی دیگر از بازیگران کلیدی در سبد سرمایه‌گذاری پاپ است که به‌دلیل نقشش در بخش‌های دیفای، توکنیزه‌کردن دارایی‌های واقعی و NFTها پتانسیل رشد پس از یک بازار نزولی بلندمدت را دارد.

من فکر می‌کنم که اضافه‌‌شدن بخش توکنیزه‌کردن و NFT‌ها به بخش دیفای چین‌لینک نقش مهمی در چرخه آینده بازار خواهند داشت. بنابراین با سرمایه‌گذاری در چیزی که به احتمال زیاد برای کل اکوسیستم مهم است از این فرصت استفاده می‌کند.

در نهایت، پروژه نوظهور سویی (SUI) فهرست پاپ را تکمیل می کند. این پروژه بیانگر سرمایه‌گذاری او در چشم‌انداز رقابتی در برابر اتریوم است. به گفته پاپ، سویی می‌تواند مسیر موفقیت‌آمیز پروژه هایی مانند فانتوم و اولانچ را سال ۲۰۲۱ تکرار کند.

The post آلت کوین‌های برتر سال ۲۰۲۴ برای سرمایه‌گذاری از نگاه کارشناسان appeared first on ارزدیجیتال.

[ad_2]
منبع: arzdigital.com

پیام بگذارید