;

قیمت یورو امروز ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲


قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۴۸۵۳ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۲۴۴ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۴۸۵۳ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۶۶۳۷ تومان برای خرید و ۴۷۱۳۵ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۷۱۳۵ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد اسفند ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول اسفند ۶۱۱۸۸ ۶۱۶۷۰ ۶۲۰۶۰
هفته دوم اسفند ۶۲۰۷۹ ۶۲۵۸۹ ۶۳۳۸۲ ۶۲۹۵۸ ۶۳۳۴۰
هفته سوم اسفند ۶۴۵۷۶ ۶۴۳۱۷ ۶۵۴۰۹ ۶۶۱۹۸ ۶۶۳۷۴
هفته چهارم اسفند ۶۶۲۰۱ ۶۴۸۵۳ ۶۵۰۹۷

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۵ هزار و ۹۷ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۲۴۸ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۴۸۵۳ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۷ هزار و ۱۳۵ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۲۹۸ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۷ هزار و ۸۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۳ هزار و ۱۳۸ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۶ هزار و ۶۳۷ برای خرید و ۴۷ هزار و ۱۳۵ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۶ هزار و ۶۱۲ برای خرید و ۴۷ هزار و ۸۹ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.


منبع: www.eghtesadonline.com

پیام بگذارید