استخدام کارمند پشتیبان نرم افزار در راپکو در اصفهان – «ای استخدام»


استخدام راپکو

شرکت راپکو جهت تکمیل کادر خود در استان‌ اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

معرفی شرکت:

طراحی، تولید و توسعه راهکارها و Solution های جامع نرم افزاری: در این حوزه از سال ۱۳۸۳ فعالیت های شرکت در حوزه تولید سیستم های نرم افزاری چون سیستم های نرم افزاری شهرداری ها، سیستم های مدیریت مالی و حسابداری مختلف چون سیستم های فروشگاهی، سیستم های حسابداری در حوزه صنایع تولیدی کوچک و متوسط، سیستم های جامع CRM و مالی تخصصی صنف بیمه، سیستم های حسابداری شرکت های تعاونی و سهامی، سیستم نرم افزاری CRM، سیستم های آرشیو بایگانی الکترونیک، سیستم های حسابداری و مدیریت سرویس مدارس و … را میتوان نام برد.

تکنولوژی تولیدات ابتدایی شکل گرفته در آن سال های شرکت بر مبنای سیستم های تحت ویندوز و بانک اطلاعاتی SQL Server 2000 و همه تحت شبکه استوار بود. در این حوزه فعالیت های شرکت ادامه داشت تا اینکه پس از تقریبا یک دهه فعالیت در حوزه های مختلف و غربالگری های صورت گرفته، فعالیت های شرکت در حوزه تولیدات نرم افزاری و ارائه راهکارها و Solution های نرم افزاری، شرکت فعالیت های خود را فقط در چند حوزه و به صورت تخصصی ادامه داد.

پس از تقریبا یک دهه فعالیت شرکت توانست در ۳ حوزه راهکارهای خود را به صورت کاملا تخصصی ادامه دهد و در این حوزه ها جزء برترین ها محسوب گردد.

این ۳ حوزه به ترتیب عبارتند از: ارائه راهکارها و Solution های سیستمی و نرم افزارهای تخصصی شهرداری ها، ارائه راهکارها و Solution های نرم افزاری در حوزه سرویس مدارس و مدیریت ناوگان حمل و نقل و ارائه راهکارهای حوزه آرشیو و بایگانی الکترونیک


منبع: www.e-estekhdam.com

پیام بگذارید